FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Microfon omnidirectional entry level?!

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
DAVE



Conectat la: 16 Mai 2003
Mesaje: 355
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 09, 2005 11:12 pm    Titlul subiectului: Microfon omnidirectional entry level?! Raspunde cu citat (quote)

Stie cineva unde gasesc asa ceva. Ma intereseaza sa capteze vocea umana cam de la 1m, dar nu este necesara fidelitate extraordinara. Doar sa sune decent! Am gasit la muzica un Audio Tehnica cam la 5 milioane, desi sunt convins ca e f bun e mult prea scump pentru scopul sau.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Mar 09, 2005 11:12 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
ReLLaXX



Conectat la: 08 Mar 2004
Mesaje: 882
Locatie: Bucuresti-Napoca City

MesajTrimis: Joi Mar 10, 2005 2:41 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ma gandeam sa-ti recomand Behringer B1 sau B2, dar astea sunt mult prea scumpe pentru ce iti trebuie tie. S-ar putea sa am un BeyerDynamic second, modelul care se suspenda. Trebuie sa-l caut. Spune si tu la ce vrei sa-l folosesti si eventual, daca te intereseaza, da un semn pe PM.
_________________
Just cruising...

" Tweeterele metalice suna metalic, cele plastice suna plastic iar cele de matase suna matasos" Mdaa...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
DAVE



Conectat la: 16 Mai 2003
Mesaje: 355
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mar 10, 2005 10:12 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am nevoie pentru "corul" (3-4 oameni) de la o biserica
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
DAVE



Conectat la: 16 Mai 2003
Mesaje: 355
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mar 10, 2005 10:13 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca are cineva sugestii cu privire la cum as putea rezolva problema, eu le multzumesc anticipat!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
ReLLaXX



Conectat la: 08 Mar 2004
Mesaje: 882
Locatie: Bucuresti-Napoca City

MesajTrimis: Joi Mar 10, 2005 4:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Revin in cateva ore cu raspuns.
_________________
Just cruising...

" Tweeterele metalice suna metalic, cele plastice suna plastic iar cele de matase suna matasos" Mdaa...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
DAVE



Conectat la: 16 Mai 2003
Mesaje: 355
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Mar 12, 2005 10:32 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

au trecut mai multe zeci de ore si nu a venit nici un raspuns
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
ReLLaXX



Conectat la: 08 Mar 2004
Mesaje: 882
Locatie: Bucuresti-Napoca City

MesajTrimis: Sam Mar 12, 2005 11:18 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sennheiser, nu stiu sa-ti spun modelul, se suspenda la montaj, conceput special pentru ceea ce cauti tu. Pretul lui este de 4 mil plus transport unde vrei tu. Mai ieftin nu am reusit sa-l scot. Adaos 0 peste tot. Smile Problema e ca unii mai si muncesc. Altii chiar 20 de ore fara pauza prea mari. Si astia de obicei nu reusesc sa intre pe net cand vor ei. Rolling Eyes

Cu scuzele de rigoare, astept raspuns.

_________________
Just cruising...

" Tweeterele metalice suna metalic, cele plastice suna plastic iar cele de matase suna matasos" Mdaa...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
forrest



Conectat la: 15 Noi 2004
Mesaje: 60
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 23, 2005 5:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

uite, poate faci treaba cu asa ceva:
http://www.behringer.com/ECM8000/index.cfm?lang=ENG
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community