FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Pioneer DEH 3600

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
cata68



Conectat la: 04 Apr 2005
Mesaje: 12

MesajTrimis: Lun Apr 04, 2005 4:32 pm    Titlul subiectului: Pioneer DEH 3600 Raspunde cu citat (quote)

M-am hotarat sa caut un Pioneer 3600. Intrebarea este unde-l gasesc; magazinele de pe net nu-l au.
PS: Rog administratorul sa stearga topicul Clarion.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Lun Apr 04, 2005 4:32 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
puf



Conectat la: 07 Dec 2003
Mesaje: 1537
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Lun Apr 04, 2005 7:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu il mai gasesti decit uitat pe undeva pe vreun raft ,nu se mai fabrica si "inlocuitorul" sau 3700, vine cu un pret de 5,4 milioane cu 3 milioane mai putin decit 3600.Asta deoarece practic echivalentul lui 3600 este defapt 5700 din seria noua.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cata68



Conectat la: 04 Apr 2005
Mesaje: 12

MesajTrimis: Mar Apr 05, 2005 9:14 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

L-am gasit la Flamingo cu 8,3 milioane! Merita?
Sau sa caut un DEH 5700? Este la fel de bun ca 3600 sau este mai bun 5600? stiu...cam multe intrebari.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community