FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Receiver
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Home Theater
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  

Ce ati alege dintre cele doua receivere?
Marantz SR 5300 Gold
60%
 60%  [ 9 ]
Denon 1803 Gold
40%
 40%  [ 6 ]
Voturi totale : 15

Autor Mesaj
Wolv



Conectat la: 27 Oct 2003
Mesaje: 124
Locatie: Piatra Neamt sau Iasi

MesajTrimis: Sam Dec 13, 2003 1:23 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca nu te superi da si tu adresa site-lui cu reduceri !
Poate gasim si noi ceva ! Ai CREDIT CARD sau cum platesti ? O sa te mai coste ceva VAMA+TRANSPORTUL ...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Sam Dec 13, 2003 1:23 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
DELL



Conectat la: 28 Sep 2003
Mesaje: 324
Locatie: TM

MesajTrimis: Dum Dec 14, 2003 12:21 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Adresa site-ul este http://www.mediamarkt.at/ si gasesti acolo tot ce vrei. Comanda o fac la o firma care le aduce numai pe comanda ferma. Ei aduc atat de acolo cat si de la alte firme de distributie, sau chiar de la reprezentantele Sony, Denon, Marantz, Panasonic, JVC etc. Restul le discutam, daca vrei, pe PM.

Merci tuturor care mi-au dat sfaturi in alegerea receiverului.
Am ales Marantz-ul si deja e la mine acasa! Sunt f.incantat de el. Acum imi fac lista cu cate seturi si modele de cabluri trebuie sa imi comand, pentru a introduce totul prin el. Laughing



marantz.jpg
 Description:
 Filesize:  54.24 KB
 Viewed:  142 Time(s)

marantz.jpg



_________________
Inspiration is the Mother of Invention. Desperation is its Father.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
joflo



Conectat la: 24 Noi 2003
Mesaje: 23

MesajTrimis: Lun Dec 15, 2003 2:55 pm    Titlul subiectului: @dell Raspunde cu citat (quote)

Dell,

Vezi ca HK in Ro e inca ok - importuri in USD si nu sunt banditi sa transforme in Euro. Da un telefon, am vrut si eu HK , dar sotia a interzis culoarea neagra in living Sad


Preturi corecte pentru RO - AVR 3550 ~ 18-19 mil, si 2550 cu 90 USD mai ieftin cu TVA inclus.

Joflo

Dar atentie , pare-se ca direct input e direct input citeste treadul de la stereophile.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Alex



Conectat la: 12 Iul 2003
Mesaje: 800

MesajTrimis: Vin Ian 09, 2004 1:41 am    Titlul subiectului: Re: Ciao Raspunde cu citat (quote)

joflo a scris:
Catalog Flamingo - cred ca testeaza piata, nu au nimic dispo si mai pun si amplifurile stereo ca fiind 5.1 (HK 3370).

Joflo



Mai joflo in primu rand bine ai venit pe forum.
Nu vreau sa-ti tai avantul dar te rog informeaza-te si tu inainte sa scrii ceva.
Nu ca tin eu cu Flamingo dar chiar asa josnici incat sa publice un catalog si sa nu aiba produsele disponibile nu sunt.Receivere-le de care vorbiti voi sunt disponibile la Flamingo-ul din Cora.Le-am vazut eu la 2 saptamani dupa ce s-a deschis supermarket-ul.Daca nu le mai au acum inseamna ca au avut putine dar in nici un caz ca "testeaza" piata.Daca faceau treaba asta cred ca erau sanctionati drastic pana acum.
Problema lor e alta insa: politica de preturi.Daca tot o sa le tina asa la 200% fata de valoarea lor nu cred ca o sa le creasca vanzarile prea curand.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Alex



Conectat la: 12 Iul 2003
Mesaje: 800

MesajTrimis: Vin Ian 09, 2004 1:46 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dell esti un fericit cu receiver-ul ala.Imi poti trimite si mie mai multe detalii despre firma aia pe PM?Raman dator : Trink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DELL



Conectat la: 28 Sep 2003
Mesaje: 324
Locatie: TM

MesajTrimis: Vin Ian 09, 2004 10:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ti-am dat PM. Despre receiver ce pot sa iti spun, ca l-am folosit f.putin fiind mai mult plecat in ultimele 3 sapt. In general sunt f.multumit de el, dar trebuie sa schimb si boxele deoarece actualele sunt nesatisfacatoare vis-a-vis de receiver.
_________________
Inspiration is the Mother of Invention. Desperation is its Father.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Home Theater Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community