FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Cine ce are?
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
acsorin



Conectat la: 04 Mar 2006
Mesaje: 646
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 9:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu am trei in Titan, trei in Drumul Taberei si doua in Vitan (in Bucuresti ) si 5(P+1) in Valea Doftanei Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 9:07 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
video_marker



Conectat la: 23 Ian 2007
Mesaje: 141
Locatie: New York

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 9:30 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sa traiti bine acolo la voi.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
sorrel29



Conectat la: 16 Aug 2006
Mesaje: 52
Locatie: Tulcea

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 8:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

video_marker a scris:
Nu prea imi place sa ma laud dar vad ca voi sunteti foarte provocatori
- Panasonic GS400
- Panasonic GS500
- Sony VX2000
- Sony VX2100
- Sony PD150
- Sony PD170
- Sony FX1
- Sony Z1
- Canon XL-H1
- Canon XL2
- Canon XH-G1

- Canon EOS Rebel XTi 400D
- Canon EOS 5D
- Canon EOS-1Ds Mark II
- Canon EOS 30D
- Nikon D80
- Nikon D2Xs
- Nikon D200
- Pentax K10D
- Sony DSLR-A100
- Sony DSC-R1
- Sony DSC-F828
- Olympus E-400
- Panasonic Lumix DMC-FZ50

Mai sunt cateva maruntisuri dar n-am timp sa vad pe unde sunt. N-am mai pus la socoteala si accesoriile, trepiede, monopiede, macarale, lampi, mixere.

fratilor ''video_marker''cred ca are magazin ca altfel nu-mi explic... Very Happy glumeam fireste.Bravos mei
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
video_marker



Conectat la: 23 Ian 2007
Mesaje: 141
Locatie: New York

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 8:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Gresit sorrel29, am doar un mic studio cu vreo 20 de angajati. E adevarat ca periodic mai schimb si parcul video, chiar acum am ceva scos la vanzare pe eBay. Dupa cum observi n-am postat si Deck-urile miniDV pentru ca am doar cateva si treptat vreau sa renunt la ele, sunt scumpe si greu de intretinut. Asa ca bafta sorrel29.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Tractoristu'



Conectat la: 29 Sep 2006
Mesaje: 99
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 9:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Video_marker daca tot ai inceput, posteaza aici si un link spre situl studioului tau.Sunt convins ca avem ce vedea pe acolo.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
video_marker



Conectat la: 23 Ian 2007
Mesaje: 141
Locatie: New York

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 11:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Tractoristu' a scris:
Video_marker daca tot ai inceput, posteaza aici si un link spre situl studioului tau.Sunt convins ca avem ce vedea pe acolo.


Da curios esti dom'le. Si cam ce doresti dumneata sa vezi pe acolo?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
c6t9



Conectat la: 12 Feb 2004
Mesaje: 2008
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Feb 01, 2007 10:22 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sectiunea xxx, din spatele site-ului, ce ai vrea sa vada?

mai, eu n-am cu ce ma lauda aici (sa vezi ce se bucura unii Laughing )

_________________
nu am nici o putere. fie ce-o fi.
cata...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
acsorin



Conectat la: 04 Mar 2006
Mesaje: 646
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Feb 03, 2007 2:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mai avem noi unul la Timisoara( domnul A..).Mare firma mare de filmari la nunti,multi angajati ,scule una si una, dar......are site-ul in constructie ...de ceva ani. La asa o "mare firma" nu se gasesc 200-300 de euro pentru un site? Crying or Very sad Laughing
Asa si cu "americanul" nostru ! ce vrei sa vezi daca nu exista ? Wink Surprised Laughing Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Tractoristu'



Conectat la: 29 Sep 2006
Mesaje: 99
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Feb 03, 2007 10:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

video_marker a scris:

Da curios esti dom'le. Si cam ce doresti dumneata sa vezi pe acolo?

Pai mai nimic....vroiam sa vad daca ai unul.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
myubib



Conectat la: 06 Noi 2006
Mesaje: 26

MesajTrimis: Lun Feb 05, 2007 3:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dap eu vreau mai ales sa vad poze facute de canon-urile alea...Wink
_________________
Cel mai avansat mp3 Player hdd 30gb si display IMENS 3.7" tare rau Mult mai marfa decat orice IPOD
http://www.hi-fi.ro/fhifi/viewtopic.php?t=14432
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dreadboy



Conectat la: 25 Mar 2005
Mesaje: 326

MesajTrimis: Mar Feb 06, 2007 2:21 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Rolling Eyes hmm... cred ca aici ar trebui sa intreb.

caut si eu un convertor fisheye pe ø55mm

astept mesaj privat // raspuns aici

_________________
io.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
il_conte



Conectat la: 26 Iun 2006
Mesaje: 269
Locatie: Galati

MesajTrimis: Mar Feb 06, 2007 7:00 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Smile cum.....cred ca vrei sa il pui un kitt ceva?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dreadboy



Conectat la: 25 Mar 2005
Mesaje: 326

MesajTrimis: Mie Feb 07, 2007 1:41 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

convertor/adaptor ... ca sa ma exprim mai bine. cu montura pe ø55mm

pentru un Fujifilm FinePix s5600

_________________
io.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
hollow



Conectat la: 16 Feb 2005
Mesaje: 899
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Feb 07, 2007 8:50 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

video_marker a scris:
Gresit sorrel29, am doar un mic studio cu vreo 20 de angajati. E adevarat ca periodic mai schimb si parcul video, chiar acum am ceva scos la vanzare pe eBay. Dupa cum observi n-am postat si Deck-urile miniDV pentru ca am doar cateva si treptat vreau sa renunt la ele, sunt scumpe si greu de intretinut. Asa ca bafta sorrel29.


Bravo pentru studio.
Ca o nedumerire personala : de ce 4 sisteme foto ? De ce si Canon si Nikon si Pentax si Sony ? Nu e oarecum neeconomic ?

_________________
Call 1-800-IMA FREK
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
video_marker



Conectat la: 23 Ian 2007
Mesaje: 141
Locatie: New York

MesajTrimis: Mie Feb 07, 2007 3:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pai pentru simplu motiv ca anumiti clienti (si sunt destui) vin si incep sa-si povesteasca toata viata in fata ta, si la un moment dat iti arunca replica : Dar nu puteti sa ne faceti fotografiile cu un Canon sau Fuji sau Kodak ca stiti ala a fost primul meu aparat si ce poze frumoase si colorate scotea. Asa ca degeaba incerci sa-l convingi ca tu ai ultimul aparat profesional de la Canon sau Nikon sau Pentax ca el vrea sa-l pozezi cu Panasonic FZ50 ca de ala a auzit el ca e ultimul model si ca d-ala are si vecinu.
Si oricum imi cer scuze daca am creat o involuntara confuzie asupra numarului mare de aparate si camere video care nu sunt in totalitate ale mele decat 50% iar noi lucram cam ca peste tot cu colaboratori liberi profesionisti care semneaza un contract pe 1 sau 2 ani cu noi in care isi ia angajamentul si isi asuma responsabilitatea ca va lucra in totalitate de 100% cu echipamentul lor sub brendul nostru, adica noi le dam voie sa se foloseasca de imaginea firmei noastre in cadrul colaborarii. De fapt ei sunt tot un fel de angajati dar care pot presta in timpul liber si alt job unde vor ei si la ce companie doresc atat timp cat isi respecta contractul.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
Pagina 9 din 10

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba românã: Romanian phpBB online community