FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Cine ce are?
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
nicu



Conectat la: 30 Aug 2004
Mesaje: 16

MesajTrimis: Vin Dec 01, 2006 3:48 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

p4 ht 2 g ram 700 g hdd
m3000, m3500, md 9000, vx2100, gs 35
eos 300 vx2

_________________
- manelele nu ard difuzoarele - doar le descentreaza -
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Dec 01, 2006 3:48 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Tractoristu'



Conectat la: 29 Sep 2006
Mesaje: 99
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Dec 01, 2006 3:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Da-ne si noua coordonatele satelitului pe care emiti.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
il_conte



Conectat la: 26 Iun 2006
Mesaje: 269
Locatie: Galati

MesajTrimis: Vin Dec 01, 2006 5:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

tare nicu .... Cool
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Ankh



Conectat la: 05 Dec 2005
Mesaje: 169
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Dec 01, 2006 8:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu am un nv-gs15 si un PCCeleron la 2 Ghz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
cluca1969
Vizitator





MesajTrimis: Sam Dec 02, 2006 11:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu am un avertisment din partea Domnului Radu. Deci nu mai primesc notificari?
Sus
il_conte



Conectat la: 26 Iun 2006
Mesaje: 269
Locatie: Galati

MesajTrimis: Dum Dec 03, 2006 10:14 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

hai sa nu fim offtopic .... sa dat avertisment cand te certai cu....nenea ala Smile pe nu stiu ce toipic
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
il_conte



Conectat la: 26 Iun 2006
Mesaje: 269
Locatie: Galati

MesajTrimis: Dum Dec 17, 2006 9:27 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

de ce nu trebuie sa ii ajutam pe ceilalti care nu stiu pe acest forum. Nu trebuie sa ne etalam talentele.... nu bat nici un apropo la nimeni. Hai sa ne vedem de alea noastre si sa postam exact ce trebuie mai ales unde trebuie. Nu sunt lupul moralist ..... dar unii au nevoie de ajutor.!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
acsorin



Conectat la: 04 Mar 2006
Mesaje: 646
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Dec 17, 2006 2:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ankh a scris:
eu am un nv-gs15 si un PCCeleron la 2 Ghz


Hai, fara luat la mistou !Embarassed Embarassed Surprised
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
il_conte



Conectat la: 26 Iun 2006
Mesaje: 269
Locatie: Galati

MesajTrimis: Dum Dec 17, 2006 4:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

o fi vandut tot ankh. A facut un model dedicat pt el panasonic numit gs 15 Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
acsorin



Conectat la: 04 Mar 2006
Mesaje: 646
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Dec 19, 2006 9:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Filmat cu gs15 Laughing


ren_beat.rar
 Description:

Download
 Filename:  ren_beat.rar
 Filesize:  936.59 KB
 Downloaded:  93 Time(s)

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
michelefoto



Conectat la: 19 Dec 2006
Mesaje: 1

MesajTrimis: Mar Dec 19, 2006 10:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am Canon XH A1 de 2 zile, Canon XM2
Aparate foto: Canon D20, D300

_________________
Intel® Core™2 Duo E6600 2,40 GHz - ASUS P5B DELUXE - 2x1 GB DDR2 667 MHZ CORSAIR -HD Raid STR. 2 X MAXTOR 160GB
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Tractoristu'



Conectat la: 29 Sep 2006
Mesaje: 99
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Dec 19, 2006 10:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Tinand cont de faptul ca e filmat numai la lumina lunii se comporta super in coditii de luminozitate scazuta. Montajul ca montajul ,dar e filmat cu doua GS-uri. Unul personajul ,iar celalalt moaca si clopoteii. Iar ca o ultima remarca, probabil de aia n-o sa primim cadouri o parte dintre noi anul acesta. Cel insarcinat pe zona noastra da recitaluri in miez de noapte

La Multi Ani tuturor forumistilor si staffului de pe Hi-FI in anul ce vine. Va doresc un sezon plin de tot ce-si doreste muschuletul vostru, nunti botezuri, videoclipuri, reclame, prezentari si tot ce va trece voua prin cap. Atat celor ce se ocupa numai cu asa ceva cat si celor care o fac ocazional.
La Multi Ani tuturor moderatorilor si adminilor de pe aici cu rugamintea ca pe anul viitor sa fiti si voi mai ingaduitori cu cei care respecta mai mult sau mai putin regulile acestui forum (bineinteles in limitele bunului simt)
Spre exemplu puteti incepe cu mine din cauza de TOTAL OFF TOPIC.
Numai bine si respect.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cluca1969
Vizitator





MesajTrimis: Mar Dec 19, 2006 10:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

michelefoto a scris:
Am Canon XH A1 de 2 zile, Canon XM2
Aparate foto: Canon D20, D300


Si unde spuneai ca stai?
Sus
acsorin



Conectat la: 04 Mar 2006
Mesaje: 646
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Dec 19, 2006 11:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cluca1969
Tu ce vrei de la "Mosu" ?
Z1 sa fie?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
valiro



Conectat la: 29 Ian 2005
Mesaje: 205
Locatie: Mutat mai la Vest

MesajTrimis: Mie Dec 20, 2006 1:01 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

il_conte a scris:
hai sa nu fim offtopic .... sa dat avertisment cand te certai cu....nenea ala Smile pe nu stiu ce toipic

OFF: il_conte eu inca nu cred ca sunt "nene" la 31 de ani Smile) ...dar ... hai sa traiesti moshule Wink. Si nu cred ca m-am certat cu cluca (sau cel putin asa cred eu), doar am discutat in contradictoriu. Pana la urma m-am informat dintr-o alta disputa mai veche a lui Radu cu un alt forumist si am incetat polemica. Sorry de offtopic.

Acum pot sa ma lau si eu? Smile
P4, 3.2Ghz, ht, 2 gb ram, 720 gb hdd (300 gb in raid 0), Nvidia geforce 6200, tuner tv 2000 xp expert, lcd 19" samsung
Camera video VX2100, 2 acumulatoi, lampa si urmeaza o lentila wide
Camera foto 350D, obiectiv canon 17-40L, blitz 580ex, urmeaza 30D la primavara cand mai scade pretul. Ca backup am o camera foto pe film Canon 300V
Mai am si un trepied Giotos, nu cine stie ce scula.
Lauda-ma gura ... Whistle
In rest doresc si eu numai bine tuturor forumistilor si moderatorilor, un an mai bun cu impliniri pe plan profesional si familial, Craciun fericit si La multi ani!

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
Pagina 6 din 10

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community