FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Suiti-va camerele in pod

 
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Tractoristu'



Conectat la: 29 Sep 2006
Mesaje: 99
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Feb 06, 2007 12:59 am    Titlul subiectului: Suiti-va camerele in pod Raspunde cu citat (quote)

Asa cum spune si titlul dragi prieteni...eu zic sa le suim si sa ne apucam de sculptat dopuri de pluta. Ia uitati peste ce am putut sa dau din intamplare.Asa de mult m-am minunat incat nu am putut sa ma abtin sa nu va spun si voua, cu riscul de a face reclama. Imi pare rau....nu m-am putut abtine. MARE e gradina Domnului si FOAMEA in Romania.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Feb 06, 2007 12:59 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
videoiava



Conectat la: 16 Iun 2006
Mesaje: 65
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Feb 06, 2007 2:34 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ai pod? Ca yo deja ma gandesc sa gasesc unu'... Nu noi nu facem reclama...asta-i intereseaza pe ei sa aiba certitudinea fidelitatii Shocked
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
daddy



Conectat la: 30 Noi 2006
Mesaje: 51

MesajTrimis: Mar Feb 06, 2007 12:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

WTF Shocked Question
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Ankh



Conectat la: 05 Dec 2005
Mesaje: 169
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Feb 06, 2007 5:44 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

e bestial...vand tot ma duc ucenic la el.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Tractoristu'



Conectat la: 29 Sep 2006
Mesaje: 99
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Feb 06, 2007 6:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ankh a scris:
e bestial...vand tot ma duc ucenic la el.

Laughing Eu zic sa te grabesti ca suntem multi la coada, dar ma tem ca e mai greu pt tine din cauza distantei.Cineva spunea odata ca se filmeaza pe o sarma ora.Gresit, aici s-a mentionat de un sandwich si niste apa minerala.
A si inca ceva...superb ursuletul.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
il_conte



Conectat la: 26 Iun 2006
Mesaje: 269
Locatie: Galati

MesajTrimis: Mar Feb 06, 2007 6:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

valeu asta e ingineru` Smile)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
il_conte



Conectat la: 26 Iun 2006
Mesaje: 269
Locatie: Galati

MesajTrimis: Mar Feb 06, 2007 6:44 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eh ce rautatciosi suntem, dar.....e prea de prea ..... se cam forta saracutzu sa zica numai de bine Cool
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
sorrel29



Conectat la: 16 Aug 2006
Mesaje: 52
Locatie: Tulcea

MesajTrimis: Sam Feb 10, 2007 2:50 am    Titlul subiectului: Re: Suiti-va camerele in pod Raspunde cu citat (quote)

Tractoristu' a scris:
Asa cum spune si titlul dragi prieteni...eu zic sa le suim si sa ne apucam de sculptat dopuri de pluta. Ia uitati peste ce am putut sa dau din intamplare.Asa de mult m-am minunat incat nu am putut sa ma abtin sa nu va spun si voua, cu riscul de a face reclama. Imi pare rau....nu m-am putut abtine. MARE e gradina Domnului si FOAMEA in Romania. Dar hai sa nu va mai tin pe jar, despre asta e vorba http://www.youtube.com/watch?v=NJ_GDwxfvFM

Tracoristule ... sa si le suie ei mei nu noi! Very Happy Probabil nu a gasit alta varianta sa-si faca reclama. Da-mi o saptamana si daca nu umplu netu cu de astia care sa ma laude mare lucru. Ce nu face omu daca ii promite ca-l da la televizor! sau poate le-o fi luat vreo franzela ceva. Scuze daca am fost ironic dar mare dreptate trebuie sa ai(foamea din Romania)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
videoiava



Conectat la: 16 Iun 2006
Mesaje: 65
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Feb 10, 2007 2:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Lasati omu-n pace! Fiecare pasare...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sam g



Conectat la: 16 Dec 2006
Mesaje: 75
Locatie: buftea

MesajTrimis: Sam Feb 10, 2007 6:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

jenant ... wtf
_________________
N-am incaput in duba,era prea mare capu' de-acuzare
Si cei 7 ani de-acasa,i-am luat cu suspendare...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Dragu Mihai



Conectat la: 27 Feb 2007
Mesaje: 1
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Feb 27, 2007 1:51 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut, sunt Mihai , multumesc pentru atentia pe care mi-ati acordat-o, eu mi-am dat demisia de la fostul serviciu toamna trecuta si m-am decis sa ma ocup exclusiv de servicii video-foto si colaterale.
Cu totii am cumparat sute de lucruri care nu au functionat asa cum ne-am fi asteptat si ca urmare ne-am format o teama in a incerca un serviciu/produs nou, asa ca am considerat util pentru viitorii mei clientii sa asculte opinia unor fosti clienti pentru a-i ajuta sa ia o decizie fara indoieli.

Observ ca singurul clip urmarit a fost cel cu testimonials, ce parere aveti de celelalte clipuri de nunta? Nu sunt "best of" ci "regular" ...ultimele 4 filmari.

_________________
Singurele limite pe care le ai sunt cele care ti le pui singur.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
glido



Conectat la: 08 Dec 2003
Mesaje: 882
Locatie: Alba Iulia

MesajTrimis: Mar Feb 27, 2007 12:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ba sa stii ca unii am vazut si celelalte clipuri.
degeaba as incerca acum sa descriu la care ce nu mi-a placut cu siguranta vei venii cu scuze pentru fiecare "critica" ca deh, doara astia suntem
cat despre testimonial ai cam tras de limba pe clienti. daca tot ai facut asa ceva puiteai sa faci ceva regizat eventual chiar cu mic secvente din nunta lor cand ei povestesc "-uite aici mia placut asta ...." sa se vada imagina in cauza
si apropo nu noua trebuie sa ne arati testiminoalelel clientilor tai, daca erai mai atent pe forum (eventual si pe softpedia) puteai sa te astepti la aceasta reactie.

bafta

_________________
Tata chinez / \ mama japoneza \ / Eu NU VAD NIMIC - -
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Tractoristu'



Conectat la: 29 Sep 2006
Mesaje: 99
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Feb 27, 2007 8:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Este de-a dreptul jenant si de compatimit. Ai fi putut sa-ti petreci timpul alocarii trasului de limba (ca intre noi fie vorba....ala nu s-a vazut in viata lui la televizor) in vederea perfectionarii manuirii camerei spre exemplu (e doar un exemplu la intamplare). Ca sa nu mai vorbim ca iti poti jigni colegii de breasla cu...."certitudinea fidelitatii ? " sau cam asa ceva.Ca tine e multa lume pe aici care a renuntat la serviciu in achimbul acestei meserii (o spun deoarece mi-a parut ca un fel de semi-juma' de scuza).

Dar acum ca tot ai intaratat mirositorul, ce i-ai spus omului cand i-ai infipt obiectivul in ochi de avea asa emotii ? I-ai promis ca se vede pe la CNN sau... Si inca ceva, ca sa dai credibilitatea dupa care erai disperat (cel putin asa se vede din testicolian) era frumos sa-l pui pe om sa explice cum a fost incadratura si montajul si nu ce frumos e cand nu iti mananca operatorul sandwich-urile de pe masa.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Tractoristu'



Conectat la: 29 Sep 2006
Mesaje: 99
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Feb 27, 2007 8:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Era sa uit...Bun venit printre noi !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Radu



Conectat la: 28 Feb 2003
Mesaje: 977
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Feb 28, 2007 1:16 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mai oameni buni, voi n-aveti treaba?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community