FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
TURBOSOUND.....

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
mugur



Conectat la: 17 Mai 2005
Mesaje: 28

MesajTrimis: Mie Mai 25, 2005 11:26 am    Titlul subiectului: TURBOSOUND..... Raspunde cu citat (quote)

M=AM UITAT SI AM VAZUT CE PRETURI SUNT IN RO.....VOI CARE LE STITI PE TOATE POATE IMI SPUNETI SI MIE CINE FACE INCINTE (BOXE) GEN SAU ALTCEVA M-AI PERFORMANT SI LA M-AI PUTINI BANII....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Mai 25, 2005 11:26 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
DJ DNA



Conectat la: 13 Ian 2004
Mesaje: 2305

MesajTrimis: Mie Mai 25, 2005 2:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ai lista de preturi la seria TCS ?

De cate ori mai ieftine crezi ca ai vrea sa fie ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
titro



Conectat la: 09 Feb 2004
Mesaje: 232

MesajTrimis: Mie Mai 25, 2005 8:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Laughing
_________________
www.proaudiosystems.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mugur



Conectat la: 17 Mai 2005
Mesaje: 28

MesajTrimis: Joi Mai 26, 2005 1:40 am    Titlul subiectului: am vazut dar am buget limitat... Raspunde cu citat (quote)

oare ai putea sa ma ajutati voi..ma refer la cei care au raspuns pana acum ....macar cu adrese sau persoane de contact....poate vad si eu vreo boxa ca asa toate sunt frumoase si langa ele totate suna bine
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
titro



Conectat la: 09 Feb 2004
Mesaje: 232

MesajTrimis: Joi Mai 26, 2005 8:56 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca vrei sa vezi o pereche de TA-880H te astept la Baia Mare. Wink
_________________
www.proaudiosystems.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mihai Tiganetea



Conectat la: 16 Ian 2008
Mesaje: 5

MesajTrimis: Mie Ian 16, 2008 5:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Buna,
Eu lucrez de vreo 2 ani de zile la firma care este unic importator Turbosound si Allen&Heath(www.and-roll.ro sau Senia Company Smile ) si vreau sa spun , desi suna a reclama am gasit acest thread si de cand am avut de-a face cu primul satelit Turbosound "monstrul" TQ445 i am in love si e o placere si sa car aceste boxe ! Turbosound se cumpara relativ in RO dar seria TXD mai mult in schimb am avut "voie" sa punem intr-un club din bucuresti GOSSIP un adevarat sistem si pentru "audifili" am sa il descriu!

10 buc - TQ445
4 buc - TA 890L
2 buc - MONSTRII -> TSW218

4buc - T45(amp)
3buc - T25(amp)
2buc - LMS-D24 (controller de sistem (custom) )

Mai mult pot sa va spun ca am vandut si o instalatie "tip" line array ASPECT completa si merg des cu ei la concerte (si e fffeeennooommmeeennnaaalllaaa) plus totul controlat de un i-LIVE de la A&H .

Pentru omul care are 2xTA890H (esti mantuit Razz) si poti sa faci un mic club Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mihai Tiganetea



Conectat la: 16 Ian 2008
Mesaje: 5

MesajTrimis: Mie Ian 16, 2008 5:35 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

*edit* am uitat 2 "monstrii" Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Netcrusher



Conectat la: 13 Mai 2005
Mesaje: 2312
Locatie: Arad

MesajTrimis: Mie Ian 16, 2008 6:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dar ca anuntul are 3 ani n-ai vazut...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mihai Tiganetea



Conectat la: 16 Ian 2008
Mesaje: 5

MesajTrimis: Mie Ian 16, 2008 6:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu , hahahah ce lame Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community