FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
ce parere aveti de amplificatorul METZ MECASOUND 4960?

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> DIY & Minitehnicus
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
rosario



Conectat la: 03 Noi 2009
Mesaje: 17
Locatie: timisoara

MesajTrimis: Vin Mar 26, 2010 12:07 am    Titlul subiectului: ce parere aveti de amplificatorul METZ MECASOUND 4960? Raspunde cu citat (quote)

ce parere aveti de amplificatorul METZ MECASOUND 4960? as dori niste pareri de la cei ce lau avut sau il au. ms
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Mar 26, 2010 12:07 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
rosario



Conectat la: 03 Noi 2009
Mesaje: 17
Locatie: timisoara

MesajTrimis: Vin Mar 26, 2010 12:23 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

am uitat sa zic ca vreau sa il repar , daca are rost .
STK0050 este circuitul integrat
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mariusica



Conectat la: 25 Apr 2005
Mesaje: 109
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mar 26, 2010 1:32 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Constructie solida (ca orice lucru nemtesc)
Daca il iei pentru ascultat muzica canta pana in zori.
Daca te plictisesti de el sopteste-i "Audiofilie" si va fugi jenat intr-un colt Laughing

Asta cel putin pot spune despre un 4990 testat...

4960 pare mai bun si cred ca isi merita banii daca este cel de pe okazii

Bafta !

_________________
"...It's the world's first electronic computer. Right now it's solving mathematical problems for the US Army, but who knows, someday a machine like this will check on your income tax..." :: 1960 promotional film about UNIVAC
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
rosario



Conectat la: 03 Noi 2009
Mesaje: 17
Locatie: timisoara

MesajTrimis: Vin Mar 26, 2010 4:23 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

vreau sa stiu daca s-ar compara cat de cat cu alte amplificatoare ce sunt mai cunoscute de exemplu : nad , harman kardon
mai am un amplificator dar pe lampi,faza este ca nu pot asculta la cel pe lampi ca am o problema de curent in casa si lampa este f sensibila si-mi da niste bruiaje tot timpul,de acea m-am gandit la vechiul amplificator sal repar. ms de raspunsuri
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
fluffy38



Conectat la: 04 Iun 2006
Mesaje: 789
Locatie: Lugoj

MesajTrimis: Vin Mar 26, 2010 7:50 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

L-am avut si nu e un amplif rau,chiar daca e facut pe STK-uri. Insa nu stiu unde o sa gasesti integratul original,chinezariile costa cam 15-20lei ,insa atata si tin Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
rosario



Conectat la: 03 Noi 2009
Mesaje: 17
Locatie: timisoara

MesajTrimis: Vin Mar 26, 2010 8:37 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

daca sti cumva situl www.tme.eu.ro au acolo la pret de 50 lei/bucata, nu stiu daca la pretul asta este original,zice cai facut de cei de la sanyo. astept raspuns ms.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
rosario



Conectat la: 03 Noi 2009
Mesaje: 17
Locatie: timisoara

MesajTrimis: Vin Mar 26, 2010 8:39 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

si daca poate cineva sami zica ce clasa este , eu nu ma pricep is amator in electronica. ms
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
fluffy38



Conectat la: 04 Iun 2006
Mesaje: 789
Locatie: Lugoj

MesajTrimis: Vin Mar 26, 2010 11:35 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Uite aici mai ieftin,tot "facut " de Sanyo ca cel din linkul dat de tine.
http://www.mivarom.ro/catalog/advanced_search_result.php?keywords=stk0050&osCsid=51avfmosd4m94cli0j7hfkjac2
Din pacate,original gasesti doar in alt amplificator(nu neaparat Metz). Pentru 10 lei eu zic ca se merita sa incerci,poate ai noroc si prinzi un lot mai bun. Bafta!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
rosario



Conectat la: 03 Noi 2009
Mesaje: 17
Locatie: timisoara

MesajTrimis: Vin Mar 26, 2010 1:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pe situl dat de mine este numa inlocuitorul stk0080
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> DIY & Minitehnicus Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community