FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
www.dvdplanet.ro

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Home Theater
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cristian



Conectat la: 08 Ian 2004
Mesaje: 5
Locatie: Constanta

MesajTrimis: Joi Ian 08, 2004 1:39 am    Titlul subiectului: www.dvdplanet.ro Raspunde cu citat (quote)

cred ca veti fi incantati sa descoperiti ceva: un magazin virtual axat pe home cinema si se pare cu o gama ffffff mare de produse. ce ziceti de treaba pe care au facut-o baietii astia? Va recomand cu caldura sa incercati macar sa vizitati un magazin virtual ce merge mai departe de a oferi un dvd si ofera cam tot ce va puteti dori pt un home cinema. Complet.
www.dvdplanet.ro


Ultima modificare efectuata de catre Cristian la Mar Ian 04, 2005 8:59 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Joi Ian 08, 2004 1:39 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Dode



Conectat la: 12 Iun 2003
Mesaje: 607
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Ian 08, 2004 2:20 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Da...sit-ul este bun, preturile sunt, parca, un pic mai mari decat la concurenta. Oricum prezentarea este buna.
Sa inteleg ca tu ai cumparat ceva de la ei si esti multumit? Smile . Un minus pt ei este ca nu isi fac reclama, pana acum nu am auzit de acest sit, sau este foarte nou?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Cristian



Conectat la: 08 Ian 2004
Mesaje: 5
Locatie: Constanta

MesajTrimis: Joi Ian 08, 2004 9:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

site-ul e foarte nou.

Ultima modificare efectuata Cristian la Sam Ian 08, 2005 8:11 am, modificat de 2 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Alex



Conectat la: 12 Iul 2003
Mesaje: 800

MesajTrimis: Vin Ian 09, 2004 1:30 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu am auzit de site acum ceva timp,stiu sigur ca am dat click pe un banner care m-a dus la adresa asta.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Cristian



Conectat la: 08 Ian 2004
Mesaje: 5
Locatie: Constanta

MesajTrimis: Vin Ian 09, 2004 12:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

asta inseamna ca-si fac si reclama Smile Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Home Theater Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community