FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
DVD PANASONIC S35 - AJUTOR!!!
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Home Theater
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
bedy



Conectat la: 20 Dec 2003
Mesaje: 64

MesajTrimis: Dum Feb 01, 2004 4:13 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu am gasit acum aproape un an un site care avea o lista enorma de modele de DVD playere din toate firmele si la fiecare explica cum le faci zone free prin combinatia apasarii butoanelor pe carcasa; de ex: apesi pe stop apoi pe play de 2 ori apoi de eject etc.etc; eu am un Nakamichi av10 care a fost trecut de un prieten in zone free tot prin butonare; nu mai stiu ordinea iar amicu' sa carat in canada....site'ul nu mai il pot gasi deoarece am uitat cum se numea, daca mai exista...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Dum Feb 01, 2004 4:13 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
AdWiser



Conectat la: 15 Ian 2004
Mesaje: 1816

MesajTrimis: Dum Feb 01, 2004 1:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bedy: noroc cu tine Twisted Evil ca nici nu stiu ce ne faceam Laughing
_________________
==*==
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Daniela



Conectat la: 23 Ian 2004
Mesaje: 5

MesajTrimis: Lun Feb 02, 2004 12:23 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Asta e, raman cu el asa codat pe zona 2... Oricum va multumesc tuturor! Daca totusi are cineva vreo solutie, dati-mi de stire!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
purs



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 2032
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Feb 02, 2004 1:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

O intrebare, stupida poate ...
Ai intrebat la service Panasonic ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdWiser



Conectat la: 15 Ian 2004
Mesaje: 1816

MesajTrimis: Lun Feb 02, 2004 3:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

purs: doua variante 1. nu au voie nici sa discute despre asta
2. nimereste peste un nea' Priceputu' care o sa-i dea pe sub mana un nr. de telefon al unui amic care, contactat, ii va spune ca necesita modificare hardware dar chiar si asa nu e sigur ca va merge (un adevarat macel) si o sa-i mai spuna ca nici nu discuta sub 100 euro. Acelasi gen de 'meserias' mi-a spus mie ca este exclusa decodarea prin cod PDA sau de orice fel a jucariei cumparate de la tine. Motivatia? Nu se poate bre la astea cu sacd (sic!)
Sa reamintesc celorlalti useri ca am reusit decodarea *fara modificare hardware* prin cod PDA (am un Palm m515) cost decodare: 0 Twisted Evil

_________________
==*==
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
purs



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 2032
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Feb 02, 2004 3:44 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

AdWiser a scris:
purs: doua variante 1. nu au voie nici sa discute despre asta:twisted:
Asta depinde de politica firmei. Cand mi-am cumparat DVD player-ul Harman/Kardon mi-au zis ei (la cumparare) sa-l aduc in service si mi l-au decodat.
Eu zic ca merita sa incerce, cine stie !? Poate da de unul care-i spune: OK, se poate, dai si tu de-o prajitura ...
Incercarea moarte n-are ...
Intr-adevar, la un mester in garaj nu l-as da sa-l "decodeze".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Home Theater Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community