FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Mi-am luat o mare TEAPA! Ma puteti ajuta?
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Tai-Pan



Conectat la: 12 Mar 2004
Mesaje: 16
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Lun Mar 15, 2004 6:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bakunin dupa parerea mea esti prea pesimist.
Am cumparat camera asta dupa ce am studiat destul de mult site-urile si mai multe forumuri.
Oricum nu asta este important,am luat-o si nu mai pot face numic.
Precizez ca nu imi pare rau ca am luat-o chiar ma bucur foarte mult si imi pare bine ca nu am cerut parerea inainte sa o cumpar pentru ca eu cred ca nu asi mai fi cumparat-o.
Si vreau sa mai spun ca am cumparat un model adus de afara pentru ca la noi in tara preturile sunt total aberante dupa parerea mea(un model inferior-PV-GS70-celui pe care l-am cumparat eu la Flanco este 80 mil lei).
Dupa cum se stie in America preturile sunt cele mai mici si de aceea am ales calea asta.
Acelasi lucru se intampla si cu camerele foto digitale:un Canon EOS300D afara este 900$ iar la noi este 75 milioane(pret vazut de mine).
Bineinteles ca nu ma asteptam sa primesc toate informatiile pe acest forum dar macar cateva locuri pe net unde pot citi.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Lun Mar 15, 2004 6:15 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Tai-Pan



Conectat la: 12 Mar 2004
Mesaje: 16
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Lun Mar 15, 2004 6:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Glido imi pare rau ca esti asa stresat.
Eu stiu ca forumurile astea sunt facute de obicei pentru a se face schimb de informatie.
Daca tu nu ai nimic de oferit nu te pune nimeni sa postezi.
Am precizat de la inceput ca sunt incepator in ale digitalului si nu vreau sa inervez pe nimeni cu asta.
Eu tocmai din cauza asta pun intrebari si nu ofer sfaturi pentru ca nu le am.
S-ar putea ca intrebarile mele sa ti se para tampite dar sper ca nu esti tu singurul care citeste forumul asta.
Uita-te putin pe forumuri straine sa vezi ca toata lumea intreaba si raspunde dupa propria pricepere indiferent de cate ori s-a repetat intrebarea.
Si Radu sa stii ca postez la mai multe topicuri pentru ca sunt enorm de multe(dupa mine),se discuta cam pe aceleasi teme,si nu stiu pe care voi primi un raspuns.
Nu vreau sa fac nici un rau forumului vostru si dac este vreun deranj spune-mi.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
glido



Conectat la: 08 Dec 2003
Mesaje: 882
Locatie: Alba Iulia

MesajTrimis: Lun Mar 15, 2004 6:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu e vorba de asta ci de faptul ca toate itrebarile tale gasesc raspuns in revista, respectiv in alte topicuri chiar pe acest forum. daca le citeai inaine cred ca 80% din problemele tale se rezolvau.
Nu tu esti enervant, nu incepatorii sunt enervanti (si noi am fost/suntem incepatori) ci faptul ca spunem de 100x acelasi lucru si avem impresia ca vb cu peretii
scuze nimic personal.
poate sunt eu intro pasa proasta
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Radu



Conectat la: 28 Feb 2003
Mesaje: 977
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mar 16, 2004 1:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Tai-Pan mai bine iti luai varianta PAL de afara, ca si aia era la pret redus, dar ieseai mult in avantaj.

>Uita-te putin pe forumuri straine sa vezi ca toata lumea intreaba si raspunde dupa propria pricepere indiferent de cate ori s-a repetat intrebarea.

Atunci ce cauti aici ? Stii ce....cred ca nu e cazul sa vinzi castraveti la gradinar, eu cel putin ti-am spus ca moderez si aici si pe computergames.ro si pe softpedia.com si ma "dau" pe forumuri de la noi si de la altii de peste 4 ani, asa ca lasa-ma sa te informez eu daca nu stiai pana acum : peste tot (inclusiv pe sectiunile mele) reciclarea de subiecte vechi, actiune care da dovada de lene de a cauta si dezinteres/lipsa de respect pentru cei carora le ceri ajutor, se pedepseste cu avertisment, ban temporar si apoi nelimitat. asa ca ai grija si tine-ti sfaturi gen "Daca tu nu ai nimic de oferit nu te pune nimeni sa postezi" pentru tine, pica la fix ! Ok ?

Poti sa iei prezentul post ca un avertisment, pentru ca se pare ca ai o atitudine total gresita fata de cei carora le ceri sfatul. Poate tu ai nevoie de noi sau nu, dar noi cu siguranta nu avem nevoie de asemenea useri. Invata sa postezi, sa-ti editezi postul daca te razgandesti, sa cauti inainte de a intreba ceva si sa fii ontopic sau sa pui thread nou cu o problema, nu sa o bagi in copie pe alte 3-4 topicuri deja existente. Ori te supui bunei cuviinte de pe toate forumurile, ori te salutam, la revedere, drum bun !

P.S. Vezi ca foarte putina lumea a reusit sa ma scoata din sarite in atatia ani in care nu a trebuit sa ma folosesc mai deloc de "puterea" de moderator. Nu fii unul dintre acesti "putini", te rog.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
zxcvbnm



Conectat la: 27 Feb 2004
Mesaje: 32
Locatie: Iasi

MesajTrimis: Mar Mar 16, 2004 11:31 pm    Titlul subiectului: camera video Raspunde cu citat (quote)

am avut si eu aceasta senzatie cu un SONY DCR-PC 100E... Sad ...sfatul meu : VINDE-O...!!! fa-i vint,ca n-ai ce face cu ea... cu banii obtinuti + ceva strinsi de tine ,iti poti cumpara ,de la "baieti" ceva gen pc105e, pc115e, pc120e, trv30e, trv20e,trv22e (produse SONY), mv100i, mv150i (produse CANON), cu care sa iti faci treaba fara nici o durere de cap...bafta!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community