FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Asezare Boxe

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Computer Multimedia
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Dic3



Conectat la: 08 Feb 2004
Mesaje: 1

MesajTrimis: Dum Feb 08, 2004 1:43 pm    Titlul subiectului: Asezare Boxe Raspunde cu citat (quote)

Salut, sunt nou pe aici si am o nelamurire: am un sistem 4.1 si nu stiu cum este mai indicat sa asez atat satelitii cat si sub-ul, la ce inaltime satelitii, sub-ul in ce parte a camerei,inaltime etc.

Astept raspuns!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Dum Feb 08, 2004 1:43 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Scorpion



Conectat la: 08 Dec 2003
Mesaje: 327
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Feb 08, 2004 2:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Subul se aseaza pe podea. Conteaza mai putin pozitia, insa ideal ar fi intre cei doi sateliti frontali. Experimenteaza insa, pt ca o schimbare mica de pozitie poate afecta sunetul.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Dum Feb 08, 2004 5:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Scorpion a scris:
Subul se aseaza pe podea.


Dar sa nu fie prea aproape de pereti, lasa cam 0,5m si nu-i indicat
sa-l pui in colturile camerei
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mihai7645



Conectat la: 23 Noi 2003
Mesaje: 677
Locatie: in fata multimii, mixand. [Bucuresti]

MesajTrimis: Dum Feb 15, 2004 1:19 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sunt in revista nr 1 pozitiile recomandate pentru diferite configuratii de difuzoare. ai acolo unghiurile maxime si minime, tot ce-ti trebuie.
_________________

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Scorpion



Conectat la: 08 Dec 2003
Mesaje: 327
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Feb 15, 2004 1:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

La sub e bine sa experimentezi. Modelele mai slabe pot fi avantajate de apropierea de perete. E bine sa nu fie corpuri mari de mobila in apropiere
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Computer Multimedia Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community