FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
need help cabluri

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Home Theater
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Chiffie



Conectat la: 11 Feb 2004
Mesaje: 45
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Joi Feb 12, 2004 8:51 pm    Titlul subiectului: need help cabluri Raspunde cu citat (quote)

am un ampl str-de595 shi o pereche de ss-mf600h. ideea e ca am impresia ca le-am conectat cu nishte cabluri de tot kkt-ul. are vreo legatura cablul in sine? daca da de unde pot sa iau nishte cabluri klumea? si dupa ce sa ma uit Rolling Eyes
_________________
Eu sunt mik nu shtiu nimik Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Joi Feb 12, 2004 8:51 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
mihai7645



Conectat la: 23 Noi 2003
Mesaje: 677
Locatie: in fata multimii, mixand. [Bucuresti]

MesajTrimis: Vin Feb 13, 2004 12:27 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu vad utilitatea a inca unui post in care se vb tot despre aceiasi aparatura, adica a ta...mai ales ca despre cabluri s-a mai vorbit mult si aici...trebuia doar sa cauti.
_________________

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
greierasul



Conectat la: 21 Dec 2003
Mesaje: 2493
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Feb 13, 2004 1:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

si eu am boxe sony.....si te sfatuiesc sa scapi de ele cat mai curand....uita-te prin ele si ai sa vezi de ce....plus ca suna destul de prost. Cat ai dat pe ele ? orice cabluri ai pune tot mediocru o sa sune din pacate
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
purs



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 2032
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Feb 13, 2004 2:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mihai7645 a scris:
nu vad utilitatea a inca unui post in care se vb tot despre aceiasi aparatura, adica a ta...mai ales ca despre cabluri s-a mai vorbit mult si aici...trebuia doar sa cauti.

sau aici...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mihai7645



Conectat la: 23 Noi 2003
Mesaje: 677
Locatie: in fata multimii, mixand. [Bucuresti]

MesajTrimis: Dum Feb 15, 2004 12:54 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

uite aici inca un post in care se vorbeste despre modelul tau de boxe.
_________________

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Home Theater Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community