FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Sa ne cunoastem un pic (numai pentru membri)
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
mihai7645



Conectat la: 23 Noi 2003
Mesaje: 677
Locatie: in fata multimii, mixand. [Bucuresti]

MesajTrimis: Mar Mar 09, 2004 11:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Doru a scris:
Doru,
Tot pe la seniori si eu: 40, prefix schimbat pe 4 martie saptamana trecuta

La Multi Ani!

_________________

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Mar 09, 2004 11:58 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Calin Andra



Conectat la: 20 Feb 2004
Mesaje: 253

MesajTrimis: Mie Mar 10, 2004 3:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

35 de ani fac pe 18 martie, Arad, maistru AMC(aparate de masura si control - metrologie), pasiuni: fiul meu de 3.5 ani, muzica rock-heavy metal, berea, marea, pescuitul. Am inceput sa ascult din greu muzica in 1982, primul album care m-a impresionat Led Zeppelin IV, mai nou cucerit de DVD film/muzica, experiente cu trupe de rock intre 1985-1994.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Doru



Conectat la: 28 Feb 2003
Mesaje: 597
Locatie: wrong guy, in the wrong place, at the wrong time: the story of my life!

MesajTrimis: Mie Mar 10, 2004 11:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mihai,
Mersi pentru urari. Daca esti student la instalatii si ai vreo problema cu unul din profesori zi-mi. Revista Instalatorul este editata tot de noi. La fel si Electricianul. Sic!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
MMC



Conectat la: 03 Feb 2004
Mesaje: 407
Locatie: Constanta

MesajTrimis: Vin Mar 12, 2004 2:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

35 ani .Inginer. Reciclat spalat si asa mai departe ca sa nu mor de foame intr-o perioada albastra pt ingineri. Pasiuni calculatoare, scule, jack daniels, foto digital. Muzica electronica si rock progresiv. In ultima vreme cucerit de filme cu sunet 5.1. Am terminat-o cu tigarile si femeile din cauza copiilor.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mihai7645



Conectat la: 23 Noi 2003
Mesaje: 677
Locatie: in fata multimii, mixand. [Bucuresti]

MesajTrimis: Sam Mar 13, 2004 1:08 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu as putea sa adaug la pasiunile descoperite in ultima saptamana sunt vinilurile si pick-up-urile.... Laughing mai bine mai tarziu decat niciodata.
pasiunea asta se aseaza bine langa cea cu DVD-urile care sta langa cea cu albumele cu anumiti artisti...toate astea stau sub deviza de a colectiona cat mai multe din fiecare.... Laughing bani sa am

_________________

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
tudor



Conectat la: 02 Dec 2003
Mesaje: 40
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Lun Mar 15, 2004 11:35 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

salut, sunt tudor din bucuresti ( 28 de ani ), economist in domeniul energetic ( deci e ceva in comun cu domeniul audio "curentul electric" Rolling Eyes ), ca pasiuni muzica ( jazz, chill out, house, trance + DEPECHE MODE ), fotografia , etc , f . bucuros ca am gasit o multime de oameni cu o pasiune comuna, Very Happy
_________________
TC
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Niku



Conectat la: 21 Apr 2004
Mesaje: 13

MesajTrimis: Mie Apr 28, 2004 10:48 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut. Si eu pe aici. Nicu Marinescu, din Slobozia. Ascult JMJ, Vanghelis, Enya, Mike Oldfield, s.a.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
motorcicle



Conectat la: 24 Mar 2004
Mesaje: 24
Locatie: BUCURESTI

MesajTrimis: Mie Apr 28, 2004 11:59 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salutare. Gabi, 28 anul acesta, asistent de balneofiziokinetoterapie si medicina recuperatorie, reprofilat pe calculatoare din cauza de nevoie, inebunit dupa motociclete (chopere in special...), basket (acum mai putin ca m-am lenevit), muzica si muntele.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul MSN Messenger
adic95



Conectat la: 09 Apr 2004
Mesaje: 274
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mai 03, 2004 2:17 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut
Sunt Adi, ing., 29 ani, IT, electronica
Pasiuni: calculatoare, electronica (toata gama audio), unele femei... si mai nou filmele cu sunet 5.1.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
QD



Conectat la: 12 Dec 2003
Mesaje: 499
Locatie: Buc

MesajTrimis: Lun Mai 03, 2004 2:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

motorcicle a scris:
basket (acum mai putin ca m-am lenevit).


Ai jucat (daca da unde?), mai joci? Sau doar iti place sa te uiti la NBA Wink?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
motorcicle



Conectat la: 24 Mar 2004
Mesaje: 24
Locatie: BUCURESTI

MesajTrimis: Mar Mai 04, 2004 7:54 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am jucat la CSS1 vreo 8 ani, acuma ajung destul de rar sa mai dau la panou (servici, casa, lene...) dar cand ajung, ajung pe Studentesc dimineata pe la 9....ca sa imi fac mana Wink pana la 11 cand vin "greii".
La NBA m-as mai uita dar baietii de la noi transmit foarte rar si atunci la ore la care eu trebuie sa acumulez "energie" pt a doua zi la birou.... Crying or Very sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul MSN Messenger
QD



Conectat la: 12 Dec 2003
Mesaje: 499
Locatie: Buc

MesajTrimis: Mar Mai 04, 2004 9:46 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

HA! SS1? Cati ani ai? De cand ai inceput sa joci? La Puje sau Chiciu ai facut? Poate ne cunoastem ca si eu am facut vreo 4 ani la SS1 Wink.
Auzi, nu vrei sa ma joci? Eu am o echipa in onoare, daca esti interesat da-mi un MP.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
doru2004



Conectat la: 30 Mar 2004
Mesaje: 415
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mai 06, 2004 11:11 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Doru, 47 ,cred ca sunt cel mai "batran" membru (oare ?), dovada ca "boala" o data luata nu se mai vindeca ! Daca exista revista asta si site-ul acu' vreo 20 ani, ce bine era ... Dar nu-i tarziu nici acum.
Pasiuni : cei trei M - muzica, muzica ...si masinile ! (evident totul legat de aparatura hi-fi)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
drtinte



Conectat la: 14 Noi 2003
Mesaje: 62
Locatie: arad

MesajTrimis: Lun Mai 17, 2004 1:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut.
Nume: TINTE, prenume: DANIEL, profesie: medic de familie (si doctorand in medicina) prin vestul tarii-arad. Pasionat de muzica, filme, literatura, pescuit sportiv si sa fiu in ton cu trendul actual-femeile frumoase(sper ca doamna mea nu viziteaza acest site). Varsta: 31ani impliniti in ianuarie.
Salut cu aceasta ocazie pe toti forumisti si sper intr-o discutie pasionanta si fructuoasa ptr. toti.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Pablos



Conectat la: 28 Apr 2004
Mesaje: 78
Locatie: Constanta

MesajTrimis: Mar Mai 18, 2004 2:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Razvan, 26 ani, Constanta, economist reciclat in IT. Sunt innebunit de jocurile pe computer, Star Wars, muzica irlandeza, si mai nou filmele 5.1.

Ma mai atrag paharele umplute cu coniac Metaxa, si prietena mea. Smile

_________________
May the force be with me!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Urmatorul
Pagina 3 din 24

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community