FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Sa ne cunoastem un pic (numai pentru membri)
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
mihai7645



Conectat la: 23 Noi 2003
Mesaje: 677
Locatie: in fata multimii, mixand. [Bucuresti]

MesajTrimis: Sam Feb 28, 2004 1:02 am    Titlul subiectului: Sa ne cunoastem un pic (numai pentru membri) Raspunde cu citat (quote)

in sfarsit un loc in acest forum unde pot sa pun acest topic. doream demult sa fac acest topic dar nu prea aveam unde...
sa incepem...ma cheama mihai, sunt nascut in 1984, in octombrie pe 12 deci sunt balanta si am 19 ani. in prezent sunt stundent in anul 1 la Facultate de Instalatii din cadrul UTCB.
incantat de cunostinta. Wink

_________________

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Sam Feb 28, 2004 1:02 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Alex



Conectat la: 12 Iul 2003
Mesaje: 800

MesajTrimis: Sam Feb 28, 2004 1:24 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut Mihai,

Pe mine probabil ma stii cat de cat. Smile

Pt restu' lumii : Hi,I'm Alex and I'm an alcohoolic Very Happy (scuze da' imi place mult de tot cand aud chestia asta prin filme)

Serios acum : Alex;19 ani;student anul 1 la CSIE/ASE;pasiuni :computere,masini,electronice,fete frumoase Wink ,muzica,film
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
herby



Conectat la: 19 Noi 2003
Mesaje: 72
Locatie: Iasi

MesajTrimis: Sam Feb 28, 2004 11:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut tuturor,
Ma numesc Bogdan, am 18 ani sunt elev in clasa a XII-a si sper viitor student al facultatii de electronica din Iasi.
Hobby-uri : muzica buna , berea rece, sportul , calculatoarele si Carmen Electra Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Sam Feb 28, 2004 11:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salutare

Sa ma prezint si eu Embarassed

Ma numesc Vasile
am 32 Ani si am fost elev demult Wink

Ma ocup cu fabricatul de incinte acustice si am pasiune pentru femeile frumoase Very Happy

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
overdrive



Conectat la: 20 Ian 2004
Mesaje: 70
Locatie: BUCURESTI

MesajTrimis: Lun Mar 01, 2004 12:34 pm    Titlul subiectului: cafenea... Raspunde cu citat (quote)

salutare din orasul de pe bega!ma numesc dan am 27 de ani si sint nebun dupa diy-urile audio!indeosebi cele pe tuburi...
_________________
vivat tubes!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
carol inc



Conectat la: 26 Feb 2004
Mesaje: 107
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mar 01, 2004 1:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut, sunt Carol, am 21 de ani, sunt anul 4 la MK, ASE, si in acelasi timp designer 2D - meseriash nu! Very Happy ; imi place Hard Trance-ul la nebunie!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vizitator






MesajTrimis: Lun Mar 01, 2004 1:44 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut , ma cheama Viorel dar de mic mi s-a spus Silviu (de ce don`t ask nici aia care mi-au spus nu au o explicatie ),23ani,student drept an de gratie 3 Smile
imi plac : sculele astea care ne mananca viata, muzica(house ,club ,un pic trance, si oldies pop ...hit-urile alea 80-00) ,masinile :Cobra, tvr , maserati...etc ,tot ce e frumos si binentales femeile .
Salutare la toti
Sus
MiniDisc



Conectat la: 07 Ian 2004
Mesaje: 730
Locatie: Resita

MesajTrimis: Lun Mar 01, 2004 1:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sunt Armin, am 21 de ani, sunt din resita, student la timisoara la electronica si telecomunicatii, sectia "Tehnologii Audio-Video si Multimedia", anul II, ca hobby-uri am activitatea de Disc Jockey, muzica cu pretentii extrem de mari la calitatea redarii ei, ciclism, inot, calculatoare, acvaristica, inregistrari audio, electronica, excursii, plimbatul cu role, si ar mai fi, dar consum prea multa hartie p'aici... Wink

Nu ar fi fain sa ne intalnim o data toti forumistii sa facem o excursie la munte cu cortul vara? Ne-am cunoaste personal, si... am avea ce discuta, sigur!

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
AbsoluteAudioFan



Conectat la: 12 Mai 2003
Mesaje: 1203

MesajTrimis: Mie Mar 03, 2004 1:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

32, interes: mai mult muzica, mai putin sculele scumpe. Deh, uneori struguri's acrii... Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
purs



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 2032
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 03, 2004 1:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

- 34 de ghiocei neimpliniti
- prestez cu abnegatie in advertising/grafica/design
- apreciez un Jack Daniels fara gheata, de care momentan n-am voie (ca-s la regim pana scap de vreo cinspe' kile, s-ajung fotomodel Laughing )
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bibi
Vizitator





MesajTrimis: Mie Mar 03, 2004 3:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

31, constructor, motociclete, muzica (sculele mai putin, vorba lui AAF)

Salut aici initiativa cafenelei, principalul motiv pentru care mai scriu aici dupa ce renuntasem de doua ori (a doua oara chiar ma hotarisem sa nu mai intervin niciodata in discutii).
Sus
TBD



Conectat la: 16 Iul 2003
Mesaje: 100
Locatie: .ro

MesajTrimis: Mie Mar 03, 2004 4:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

28, inginer SW Wink, computere, muzica, PDAs/gadgets, Simpsons
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Lupulroz



Conectat la: 03 Noi 2003
Mesaje: 246
Locatie: out

MesajTrimis: Mie Mar 03, 2004 10:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

30, aventurier prin nordul tarii... Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Chiffie



Conectat la: 11 Feb 2004
Mesaje: 45
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 03, 2004 10:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

salutare salutare! Eu sunt alex, 18 ani , bucuresti. Iubitor de progressive house !!! impatimit dupa mixaje si dj-it shi in prezent visator la un mixer denon2000 Rolling Eyes
_________________
Eu sunt mik nu shtiu nimik Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
jpaul



Conectat la: 29 Iul 2003
Mesaje: 107
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Joi Mar 04, 2004 11:58 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

33, boala pe scule si muzica
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Urmatorul
Pagina 1 din 24

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community