FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Scheme Electronice
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Vintage
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Discover



Conectat la: 22 Apr 2008
Mesaje: 190
Locatie: Beclean

MesajTrimis: Joi Ian 01, 2009 10:59 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Va rog daca are cineva un service manual pentru un amplif Blaupunkt MA-5850 multumesc anticipat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Joi Ian 01, 2009 10:59 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
fredy20



Conectat la: 08 Mar 2009
Mesaje: 120
Locatie: Tg Jiu

MesajTrimis: Lun Mar 23, 2009 5:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Buna. Aveti schema de la pick-up Concert 2030? Thx
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dann_262003



Conectat la: 22 Apr 2009
Mesaje: 20
Locatie: BUCURESTI

MesajTrimis: Mar Noi 03, 2009 1:30 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

salut! ma poate ajuta cineva cu schema pt kenwood kr 5010 ? multumesc
_________________
NU BEAU,NU FUMEZ,NU VORBESC URAT!!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
REFERENTZ



Conectat la: 02 Noi 2005
Mesaje: 36
Locatie: Roman

MesajTrimis: Mar Noi 03, 2009 10:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut.
Caut o schema pentru un amplificator Yamaha AX-870, am mare nevoie.
Multumesc cui ma poate ajuta.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
gogujean



Conectat la: 11 Oct 2008
Mesaje: 6
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Noi 05, 2009 7:06 pm    Titlul subiectului: Ajutoor! Raspunde cu citat (quote)

Are cineva schemele de la Akai GX 4000D? Pling in pumni ca l-am prajit singur, am scapat o saiba in el din greseala cind l-am curatat! Face parte din mica mea colectie de vintage.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
fluffy38



Conectat la: 04 Iun 2006
Mesaje: 789
Locatie: Lugoj

MesajTrimis: Joi Noi 05, 2009 8:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Uite aici manual service
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
fluffy38



Conectat la: 04 Iun 2006
Mesaje: 789
Locatie: Lugoj

MesajTrimis: Joi Noi 05, 2009 8:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

si ultima parte
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
gogujean



Conectat la: 11 Oct 2008
Mesaje: 6
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Noi 05, 2009 9:01 pm    Titlul subiectului: Ajutoor Raspunde cu citat (quote)

Multam fain Fluffy, mai ales pt promptitudine, dar am gasit si eu schemele alea, sint de la alt mag decit al meu, doar mecanica e asemanatoare, electronica e complet diferita. Am cautat si eu ca nebunu', acum am luat-o babeste pe placa.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Stalin



Conectat la: 18 Sep 2009
Mesaje: 27

MesajTrimis: Joi Noi 05, 2009 11:31 pm    Titlul subiectului: salut Raspunde cu citat (quote)

Ia legatura cu dj valy , el s-ar putea sa aibe sigur schemele. Succes in rezolvarea problemei.
_________________
Akai
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
stepbystep



Conectat la: 21 Sep 2009
Mesaje: 7

MesajTrimis: Lun Noi 23, 2009 1:55 pm    Titlul subiectului: yamaha tx580rds Raspunde cu citat (quote)

schema ptr. tuner radio Yamaha TX580rds e posibil? multzam fain!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Dj Tom



Conectat la: 04 Feb 2008
Mesaje: 19
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Joi Feb 04, 2010 1:25 pm    Titlul subiectului: Akai gx 620 Raspunde cu citat (quote)

Va rog schema electronica ,multumesc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Dj Tom



Conectat la: 04 Feb 2008
Mesaje: 19
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Lun Feb 08, 2010 2:22 pm    Titlul subiectului: AJUTOR schema electronica mag. AKAI GX 620 Raspunde cu citat (quote)

MUltumesc .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
laszlo2



Conectat la: 16 Iul 2007
Mesaje: 65
Locatie: maramures

MesajTrimis: Lun Feb 08, 2010 3:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

http://rapidshare.com/files/147693931/SM_AKAI.rar
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Fan Tesla



Conectat la: 23 Mar 2010
Mesaje: 10
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Mar 27, 2010 10:07 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut!
Am si eu nevoie de shemele electronice de la Tesla B115 si vad ca link-urile de pe prima pagina nu merg, poate cineva sa le re inoiasca sau sa puna niste link-uri bune catre niste scheme la care sa se poata citi scrisul, am gasit eu niste scheme pe net dar nu prea se intelege mai nimic din ce scrie pe ele (sunt scanate la rezolutie mica).
Multumesc pentru intelegere.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
djmk1988



Conectat la: 21 Iul 2006
Mesaje: 642
Locatie: Constanta

MesajTrimis: Vin Apr 09, 2010 5:07 pm    Titlul subiectului: Ma poate ajuta cineva cu schema TEAC X1000R? Raspunde cu citat (quote)

Ma poate ajuta cineva cu schema magnetofonului? Va rog frumos.
_________________
Analog is Music, Digital is mathematics
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Vintage Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
Pagina 4 din 5

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community