FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
panasonic nv-gs400 vs canon xl 1s

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
george600



Conectat la: 13 Oct 2005
Mesaje: 53

MesajTrimis: Joi Apr 27, 2006 10:56 am    Titlul subiectului: panasonic nv-gs400 vs canon xl 1s Raspunde cu citat (quote)

as vrea sa-mi cumpar una din cele 2 camere,voi ce parere aveti ?care ar fi mai buna si de ce?eu as inclina spre panasonic?voi?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Joi Apr 27, 2006 10:56 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
svhs
Vizitator





MesajTrimis: Joi Apr 27, 2006 10:58 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

XL1s e CLAR mai buna, acum depinde si ce buget ai tu.
Sus
nirosbogos



Conectat la: 15 Ian 2006
Mesaje: 91

MesajTrimis: Joi Apr 27, 2006 3:00 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nici nu se pot compara,sunt clase diferite
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
george600



Conectat la: 13 Oct 2005
Mesaje: 53

MesajTrimis: Joi Apr 27, 2006 3:17 pm    Titlul subiectului: panasonic nv-gs400 vs canon xl 1s Raspunde cu citat (quote)

ok multumesc,as fi vrut ceva date tehnice.oricum bugetul meu este de panasonic,vorbind de camera noua.canon poate second hand sa gasesc la aceeasi bani ,dar cu riscuri.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
svhs
Vizitator





MesajTrimis: Joi Apr 27, 2006 3:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca ai gasit XL1 second-hand la banii unui GS400 nou, sfatul meu e sa n-o iei. Ia Panasonicul ca esti mai sigur. Si pe cit posibil evita piata neagra/gri daca tii la banii tai.
Sus
maintex



Conectat la: 27 Mai 2009
Mesaje: 2

MesajTrimis: Mie Mai 27, 2009 12:47 pm    Titlul subiectului: Re: panasonic nv-gs400 vs canon xl 1s Raspunde cu citat (quote)

Am eu un panasonic de vanzare Nv-gs400 este adus din state si este made in Japan..plus toate accesorile si 2 lentile un wide si un super wide ambele incluzand si lentila macro...si multe altele pentru orice informatie contacteaza-ma 0761707818
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
apanoiu



Conectat la: 17 Feb 2004
Mesaje: 483
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mai 28, 2009 8:01 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

GS400 a fost o camera excelenta la vremea ei.
Vremea ei era definita prin TV-uri cu tub pe care sa urmaresti filmele.
Cum majoritatea au tv-uri HD-Ready cel putin, progresive, GS400 care filmeaza SD interlaced deja pare expirat.
Interesant ar fi sa vezi cum filmeaza aparatele foto din ultima generatie, ca sa iti dai seama ca la acei bani poti avea calitate mult mai buna.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community