FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Achizitie camera video home user

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
moshu68



Conectat la: 01 Feb 2008
Mesaje: 5

MesajTrimis: Vin Feb 01, 2008 3:00 pm    Titlul subiectului: Achizitie camera video home user Raspunde cu citat (quote)

Salut!
Felicitari pentru ghidul despre camere video.
Am citit cu atentie sfaturile din acest ghid,fiind total paralel cu specificatiile tehnice(pana ACUM!).Deoarece eram un cumparator ignorant,imi cam faceau cu ochiul "boom"-urile noilor aparitii pe piata cu gadget-urile aferente.
Vreau sa va rog cu un sfat daca se poate...vreau ceva de "casa"(home user) si acum m-am oprit la urmatoarele alegeri:JVC GZ-MG135(zoom optic fabulos 34x,platf everio) si PANASONIC SDR-H250(3CCD,etc.).Ce ma sfatuiti sa fac,vis-a-vis de filmarile in conditii slabe de iluminare?
Rolling Eyes
Multumesc anticipat,
George
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Feb 01, 2008 3:00 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
moshu68



Conectat la: 01 Feb 2008
Mesaje: 5

MesajTrimis: Vin Feb 01, 2008 7:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

haideti,mai...chiar asa,nu mai vizualizari la msg-ul meu?...multumesc inca odata de raspunsuri.
george
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Riddick



Conectat la: 08 Sep 2006
Mesaje: 201
Locatie: SUA

MesajTrimis: Mar Feb 12, 2008 7:40 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pentru conditiile slabe de iluminare nu prea ai ce face cu camera ce vrei sa o cumperi tu...Trebuie sa vi cu extra lumina ca sa fie cat de cat inregistrarea la parametrii optimi..
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
moshu68



Conectat la: 01 Feb 2008
Mesaje: 5

MesajTrimis: Mar Feb 12, 2008 9:36 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

salut!
multumesc pentru raspuns...trebuie sa optez pt o sursa de iluminare suplimentara,deci nu sunt sanse sa gasesc ceva bunicel.
brgds,
george
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community