FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Soft pentru design de moda

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
adytzu



Conectat la: 07 Iun 2004
Mesaje: 243

MesajTrimis: Lun Noi 15, 2004 5:36 pm    Titlul subiectului: Soft pentru design de moda Raspunde cu citat (quote)

Stie careva unde pot gasi asa ceva? Ceva gen Autocad sau HomeDesign cu o biblioteca de toale din care sa poti selecta sau sa le confectionezi tu?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Lun Noi 15, 2004 5:36 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
DJ DNA



Conectat la: 13 Ian 2004
Mesaje: 2305

MesajTrimis: Lun Noi 15, 2004 5:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ceva de genul in care iei o gagica si pui pe ea toale diverse ?

Ar fi fain . Vreau si eu !

Presupun ca gagica se livreaza fara haine in dotare ( logic , nu ? ).
Embarassed
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Ionutz



Conectat la: 09 Ian 2004
Mesaje: 264
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Noi 15, 2004 6:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Laughing
Eu vreau sa bag gagica imbracata si programul sa ii scoata hainele de pe ea, asa ceva exista?

Lasand gluma la o parte iti pot spune despre singurul program care uneste moda cu calculatorul, pe care il stiu eu. Se numeste Fashion CAD si il poti gasi la http://www.fashioncad.net/ . Poate te ajuta cu ceva.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
DJ DNA



Conectat la: 13 Ian 2004
Mesaje: 2305

MesajTrimis: Lun Noi 15, 2004 7:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca reusim sa facem un asemenea software , sa reusim cu mouse-ul sa manevram chiloteii tipei , ne imbogatim in citeva luni .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
adytzu



Conectat la: 07 Iun 2004
Mesaje: 243

MesajTrimis: Lun Noi 15, 2004 11:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Vreau si eu sa-i fac un cadou fiica-mii care are 11 ani, si uite ce iese! Embarassed
Oameni seriosi sunteti voi? Ca eu nu sunt! Twisted Evil [/img]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community