FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
"pozitionare" boxe
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Lucian



Conectat la: 20 Noi 2003
Mesaje: 233
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mar 26, 2004 9:25 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

wife acceptance factor
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Mar 26, 2004 9:25 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Zamby



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 749
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mar 26, 2004 10:59 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu am rezolvat problema. Am renuntat la W si am trecut la G de la Girlfriend, care are o toleranta mai mare.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
AbsoluteAudioFan



Conectat la: 12 Mai 2003
Mesaje: 1203

MesajTrimis: Vin Mar 26, 2004 11:37 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Zamby a scris:
Eu am rezolvat problema. Am renuntat la W si am trecut la G de la Girlfriend, care are o toleranta mai mare.

Pt. unii asta'i un pas inapoi. Confused
E ca si cum te'ai muta: dupa ce in vechea casa ai facut pe dr*cu'n 4 sa gasesti pozitia ideala pt. boxe, tratamente camera etc., in noua locuinta trebuie sa o iei de la capat... Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Zamby



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 749
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mar 26, 2004 4:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Adevarul e ca ai perfecta dreptate. cand am plecat de la ultima G pe care am avut-o pentru vreo 7 ani (am stat in apartamentul ei) i-am lasat ultimele scule care sunau absolut pe gustul meu. Realitatea e ca nu mi-a parut rau pentru ca fata se pricepea la muzica cel putin la fel de bine ca mine si m-a suportat toti acei ani.

Actuala G intelege pasarica mea pentru muzica dar imi cam de peste mana cand ma arunc pentru vrea (de fapt si eu vreau) sa ne facem casa. Numai ca nu ma pot abtine. Si cand ma agandesc ca se considera ca omul este un animal inzestrat cu ratiune ....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
Zamby



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 749
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mar 29, 2004 9:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mi-am adus aminte de marmura. Ma gandesc sa adopt si eu aceasta solutie pentru ca am urmatoarea problema: femeia care-mi face curat nu e in stare sa intelega ca nu trebuie sa-mi miste boxele din loc si ca atare parchetul meu e facut varza de la spike-uri si cred ca si boxele mai au putin si cedeaza nervos.
Intrebarea este, foloseste cineva sistemul asta? Trebuie pus ceva intre marmura si parchet?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community